Modelowanie powierzchniowe | narzędzia do form | rendering i wizualizacje

Podręcznik "SolidWorks 2014 Modelowanie powierzchniowe | Narzędzia do form | Rendering i wizualizacje" jest pozycją kompleksowo przybliżającą spokrewnioną tematykę związaną z powierzchniami. Należy do niej modelowanie skomplikowanych kształtów oraz komponentów z tworzyw sztucznych, naprawa błędów w plikach importów, obróbka wyników skanowania 3D. Z podręcznika nauczysz się także projektowania gniazd formujących do form wtryskowych. Ostatni rozdział poświęcony jest renderingowi i realistycznym wizualizacjom.

Wieszak do TV

Zacznij korzystać z podręcznika, a poznasz:
Zamów podręcznik "SolidWorks 2014"!

5 powodów, dla których naprawdę warto korzystać z podręcznika "SolidWorks 2014 Modelowanie powierzchniowe | Narzędzia do form | Rendering i wizualizacje"

1. W podręczniku znajdziesz dokładne omówienie wszystkich operacji modelowania powierzchniowego na bazie praktycznych przykładów. Dodatkowo autor przedstawia przydatne operacje podczas tworzenia zaawansowanych kształtów, w tym: swobodne formowanie, deformacja czy gięcie. Ponadto książka zawiera wiele ćwiczeń dotyczących pracy z plikami importowanymi, tj. naprawa błędów, zmiany projektowe w plikach bez historii.

2. Rozdział drugi podejmuje tematykę projektowania gniazd formujących z użyciem narzędzi do form SolidWorks. Jednocześnie nauczysz się używać operacji odciśnięcia i odejmowania, które w przypadku prostych form będą wystarczające. Poznasz wiele narzędzi analiz wspomagających prace projektowe, w tym: analizę pochylenia i podcięcia, sprawdzanie symetrii, analizę linii neutralnej itp.

3. Jeżeli przygotowujesz prezentacje produktów z pewnością rozdział trzeci pozwoli Ci poznać techniki renderingu. Nauczysz się, jak dobierać wyglądy, wstawiać kalkomanie, jak definiować oświetlenie i kamery. Poznasz zaawansowane ustawienia programu oraz dowiesz się, kiedy warto edytować scenę i w jaki sposób indywidualnie określić jej parametry. Dzięki wielu ćwiczeniom możesz od razu sprawdzic nabyte umiejętnosci.

4. Żadna inna książka nie zawiera tylu przykładów!Podręcznik oprócz części teoretycznej zawiera mnóstwo ćwiczeń i praktycznych przykładów. To wszystko sprawia, że o wiele latwiej będzie Ci zrozumieć zastosowanie konkretnych operacji.

5.Ponad 600 stron po polsku! Książka napisana została w języku polskim. Już nie musisz kupować zagranicznych pozycji ponieważ ten podręcznik zawiera spójną tematykę dotyczącą wszystkich obszarów, gdzie wykorzystuje się powierzchnie.